KATES PLATES
 
     
 
 
   
 
UZMANĪBU
UZMANĪBU
Par izpārdošanas materiāliem, kā arī to cenām, lūdzam interesēties mums zvanot, sūtot e-pastu vai apmeklējot mūsu biroju-noliktavu Rīgā, Uriekstes ielā 2c.
JAUNUMS - PRIEDES MASĪVKOKA PLĀTNESPiedāvājumā priedes līmētas masīvkoka plātnes, nekalibrētas. Sīkāka informācija cenu lapā.
JAUNUMS - MEZZANINE GRĪDAS PANEĻI NOLIKTAVĀM UN LOĢISTIKAS CENTRIEM


Mezzanine U7 ir grīdas paneļi ar uzlabotu stiegrojumu, kas ievērojami pārsniedz P6 standarta tehniskās izturības un cietības prasības (CE sertificēts, klase P6 EN 312 ). Mezzanine U7 P6 paneļi veido stabilu un drošu grīdu, plātnes ir paredzētas vairāku līmeņu noliktavām un loģistikas centriem.
Sīkāka informācija sadaļā MATERIĀLI.
JAUNUMS - LAMINĒTS SAPLĀKSNIS
Piedāvājam laminēto saplāksni izmērā 2500x1250mm, biezumos no 9 - 21mm. Sīkāka informācija cenu lapā.
JAUNI DEKORI AGT-MDF PANEĻU NOLITAVAS KOLEKCIJĀ
Esam paplašinājuši mūsu piedāvāto AGT-MDF paneļu dekoru noliktavas kolekciju.
AGT-MDF ir paneļi uz MDF bāzes, kas pārklāti ar augstvērtīgu  PVC plēvi.
Piedāvājumā ir matēti, glancēti (high gloss), gan Soft Touch tekstūras paneļi. Katram dekoram atbilstošas apdares malas. Informāciju par cenām un dekoru daudzveidību iespējams aplūkot cenu lapā.
Atsevišķi AGT-MDF dekori par akcijas cenām.

JAUNUMS - CLICWALL PANEĻI
ClicWall ir UNILIN revolucionārais sienu apdares produkts, kurā tiek izmantota patentētā Uniclic® tehnoloģija, kas ir zināma no UNILIN QuickStep grīdu produktiem. Paneļi ātri un viegli “ieklikšķinās” viens otrā, kas ļauj uzstādīt ClicWall līdz pat piecām reizēm ātrāk nekā tradicionālos sienu apdares materiālus, kā, piemēram, ģipškartonu. Pie kam, apdarei nav redzamas savienojumu vietas, to uzstādīšana ir ātra un izturīga. Sīkāka informācija sadaļā ClicWall.
PAPILDINĀTA SWISS KRONO LAMINĒTO KSP NOLIKTAVAS KOLEKCIJAEsam papildinājuši SWISS KRONO laminēto skaidu plātņu noliktavas kolekciju ar
5 jauniem dekoriem. Sīkāka informācija sadaļā Laminētas skaidu plātnes/SWISS KRONO.
SWISS KRONO UN DUDEK OSB SIJAS - I-BEAMS

Piedāvājumā  SWISS KRONO un DUDEK ražotās OSB sijas - I-BEAMS spārēm, pārsegumiem un sienām. Sīkāka informācija sadaļā OSB SIJAS, kā arī: +371 20024464; e-pasts: alens@katesplates.lv

JAUNUMS - BĒRZA UN ALKŠŅA SAPLĀKSNIS


Noliktavā pieejams dažādu kategoriju bērza un alkšņa saplāksnis biezumos no 4 - 21mm.
Sīkāka informācija zvanot uz mūsu biroju.


JAUNUMS - SUBFLOOR P6 PLĀTNES CELTNIECĪBAI


Piedāvājam iegādāties āetrpusēji spundētas (TG4) Subfloor P6 plātnes celtniecībai. Sīkāka informācija cenu lapā.

Pages: 1 | 2
 
  © 2012 Copyright SIA "Kates plates" Mājas lapa no SIA "Dators x Dizains"